KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773528
nr 1677 3528
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Båtar i hamn. Olja på duk, 60x64 cm, yttermått inklusive ram: 73x77 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:16:34
3/2 17:31:02
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm